Allahindlus!

ScitecNutrition MEGA KRE-ALKALYN (120caps)

13,33 

7 laos

Kirjeldus

MEGA KRE-ALKALYN- Kaugelearenenud puhverdatud kreatiin

Kre-Alkalyn® on kreatiini patenteeritud vorm. See on “pH-correct™“ puhverdatud, et aeglustada pH tundliku kreatiini üleminekut kasutuks kreatiiniks.

MEGA KRE-ALKALYN on kreatiinitoode, mille pH on üle 12, sest seda sünteesitakse patenteeritud tootmisprotsessiga, et muuta selle pH-taset. See on taotluslik, et muuta seda stabiilsemaks ja kehale kättesaadavamaks. Kreatiin on lämmastikku sisaldav orgaaniline hape, mida leidub selgroogsetes. Ligikaudu 95% kreatiinist asub keha skeletilihastes. See aitab energiaga varustada kõiki rakke, peamiselt lihasrakke, suurendades adenosiintrifosfaadi (ATP) teket, mis käitub kui rakuenergia reserv kõikide lihastõmbluste korral.

MEGA KRE-ALKALYN sisaldab enim uuritud kreatiinivormi. 3 grammi kreatiini ööpäevas suurendab uuringute järgi järjestikuliste lühiajaliste plahvatuste, kõrge intensiivsusega treeningu, nagu jõutreening, ja kardiointervalltreeningu jõudlust.

* Need väited on teaduslikult tõestatud Euroopa Toiduohutusameti (EFSA) ja volitatud Euroopa Komisjoni (EC) poolt.

Kasutamine

KASUTAMINE: Võta päevas tühja kõhuga 3 kapslit rohke veega, soovituslikult peale treeningut ja enne söögikorda.

Hoiatused: Tarbi tervisliku, tasakaalustatud dieedi osana, mitte asendusena. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovituslikku annust.

Toitumisalane teave

KOOSTISOSAD: Kre-Alkalyn® (puhverdatud kreatiini monohüdraat), veiseželatiin, paakumisvastased ained (magneesiumstearaat), värvid (titaandioksiid)

ALLERGIAINFO: Toodetud tehases, kus töödeldakse ka piima, muna, gluteeni, soja, pähkleid, maapähkleid, sellerit, kala ja koorikloomi.