Allahindlus!

Applied Nutrition CRITICAL MASS (2400g)

25,00 

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

KALORIRIKAS VALGUALLIKAS

KÕRGE POTENSIAALIGA MASSI KASVATAJA

Critical Mass on mõeldud inimestele, kellel on raske kehamassi juurde võtta. Critical Mass pakub kaloritihedat koostist, mis sisaldab igas portsjonis palju valke ja süsivesikuid. Selle eesmärk on tagada, et teie lihased saaksid kõik arenemiseks ja taastumiseks vajalikud toitained.

Critical Mass sisaldab kuni 58,8 grammi kõrgeima bioloogilise väärtusega valke ühe portsjoni kohta. Need pakuvad teie lihaskoe ehitusplokke. Samuti sisaldab see täpses vahekorras keerulisi ja kiiretoimelisi süsivesikuid. Piisav süsivesikute tarbimine on hädavajalik ja hoiab ära lihaskoe kaotamise. See muudab Critical Massi ideaalseks igale inimesele, kes vajab päeva jooksul või pärast rasket treeningut süsivesikuterikast einet.

Critical Mass põhilisi liitsüsivesikuid on ülikõrge molekulmassiga vahajas maisitärklis (WMS). WMS-il on võime täiendada keha glükogeenivarusid palju kiiremini kui tavapärastel süsivesikute allikatel. See saavutatakse tänu WMS-i võimele maost mööda minna ja minna soolestikku koheseks imendumiseks. WMS-i võime viia kõik need toitained ja tärklis kehasse annab teile kohese “pumba”, mida saate pärast treeningut oma lihastes füüsiliselt tunda. Näete palju suuremat, täidlasemat ja ümaramat kõhulihast.

Critical Mass sisaldab ka asendamatute rasvhapete, keskmise ahelaga triglütseriidide ja CLA segu. See superrasvade segu on loodud selleks, et anda teie kehale vahendid, mida ta vajab intensiivsest füüsilisest treeningust taastumiseks.

KRIITILIST MASSI PEAKSID KASUTAMA:

  • Kes soovivad kehamassi suurendada.
  • Kellel on raskusi kaalus juurde võtmisega (kiire ainevahetusega inimesed).
  • Jõusportlased, kulturistid ja jõutõstjad.
  • Suure energiaga sportlased nagu ragbimängijad, poksijad, maadlejad jne.
  • Kõik, kes soovivad end täiendada, lihasmassi juurde võtta või sportlikku jõudlust parandada.
  • Aeroobsed sportlased, kes soovivad kasvatada lihaseid või suurendada jõudu.

PEAMISED EELISED

o Ainulaadne kriitilise massi valem

o Lisatud asendamatud rasvhapped (EFA), CLA ja MCT pulber

o Kõrge kalorsusega valgu- ja süsivesikute kokteil

o Sisaldab vahajas maisitärklist

o Lisatud L-glutamiin

o Halal-sertifikaadiga toode

Kasutamine

Segage 4 kulbitäit (240 g) 500–1000 ml piima või veega ja segada korralikult sheikeris. Tarbi 1-3 portsjonit päevas olenevalt kalorivajadusest.

HOIATUS: Enne selle toote kasutamist pidage nõu kvalifitseeritud tervishoiutöötajaga, kui olete alla 18-aastane, rase või toidate last rinnaga või kui teil on mõni teadaolev või kahtlustatav haigusseisund ja/või kui te võtate mõnda retsepti või käsimüügiravimit. Mitte kasutada mitmekülgse toitumise ja tervislike eluviiside asendajana. Hoidke seda toodet kuivas jahedas kohas, lastele kättesaamatus kohas. Ärge ületage soovitatud kasutust. Allergeenide kohta vaadake koostisosi paksus kirjas.

Toitumisalane teave

KOOSTISOSAD: Maasikas: Vadakuvalgu kontsentraat (piim (laktoos)), maltodekstriin, fruktoos, magus vadakupulber (piim (laktoos)), MCT pulber, inuliin, looduslik maitseaine, kaltsiumkaseinaat (soja, piim (laktoos)), paakumisvastane aine (trikaltsiumfosfaat), vadakuvalgu isolaat (soja, piim (laktoos)), vahajas maisitärklis, munavalkuin, looduslik värvaine (peedipulber), L-glutamiin, ensüüm (bromelain), linaseemneõli pulber, CLA (60%). ) pulber.

Šokolaad: Vadakuvalgu kontsentraat (piim (laktoos)), maltodekstriin, fruktoos, magus vadakupulber (piim (laktoos)), kakaopulber (soja), MCT pulber, looduslik maitseaine, inuliin, kaltsiumkaseinaat (soja, piim (laktoos)). ), paakumisvastane aine (trikaltsiumfosfaat), vadakuvalgu isolaat (soja, piim (laktoos)), vahajas maisitärklis, munaalbumeen, L-glutamiin, ensüüm (bromelain), CLA (60%) pulber, linaseemneõli pulber. .

Vanill: Vadakuvalgu kontsentraat (piim (laktoos)), maltodekstriin, fruktoos, magus vadakupulber (piim (laktoos)), MCT pulber, inuliin, looduslik maitseaine, kaltsiumkaseinaat (soja, piim (laktoos)), paakumisvastane aine (trikaltsiumfosfaat), vadakuvalgu isolaat (soja, piim (laktoos)), vahajas maisitärklis, munavalk, L-glutamiin, ensüüm (bromelain), linaseemneõli pulber, CLA (60%) pulber.

Banaan: Vadakuvalgu kontsentraat (piim (laktoos)), maltodekstriin, fruktoos, magus vadakupulber (piim (laktoos)), MCT pulber, inuliin, looduslik maitseaine, kaltsiumkaseinaat (soja, piim (laktoos)), paakumisvastane aine (trikaltsiumfosfaat), vadakuvalgu isolaat (soja, piim (laktoos)), vahajas maisitärklis, munavalk, L-glutamiin, ensüüm (bromelain), linaseemneõli pulber, CLA (60%) pulber, looduslik värvaine (kurkumiin). ).

ALLERGEENID vaata koostisaineid paksus kirjas

TESTITUD SPORTLASTE KOHTA: iga selle partii koostisaine läbib enne jälgitava programmi raames tootmist range kontrolli ja keelatud ainete testimise. Lõpptooted toodetakse ja pakendatakse seejärel ISO 22000, BRC, GMP ja Halali akrediteeritud laboris, et tagada sportlastele kõrgeim kasutuskindlus

Lisainfo

Maitse

Maasikas, Šokolaad, Valge šokolaad ja vaarikas