Activlab LION’S MANE (60caps)

11,60 

ELEMENTS

6 laos

Kategooria:

Kirjeldus

ELEMENTS, Lion’s Mane. Toidulisand. Toode põhineb lõvilaka (Hericium erinaceus) kvaliteetsel ekstraktil, mis sisaldab 30% bioloogiliselt aktiivseid polüsahhariide. Lion’s Mane on traditsiooniline idamaameditsiinis sajandeid kasutatud ekstrakte. Teadusuuringud näitavad, et sellel tootel on kasulik mõju närvisüsteemile ja vaimsele tervisele, osaledes uute neuronite loomises.

Kasutamine

KASUTAMINE: 1 kapsel päevas

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana. Toode on mõeldud täiskasvanutele. Võib sisaldada derivaate: gluteeni sisaldavad teraviljad, soja, piim. Hoida toatemperatuuril, kuivas kohas, suletud anumas, väikelastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

KOOSTISOSAD: Hericium erinaceus’e ekstrakt, mis on standarditud 30% polüsahhariidide jaoks, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad ja ränidioksiid, maltodekstriin, kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, karrageen, värv – kaltsium).

karbonaat, modifitseeritud tärklis, happesuse regulaator – kaaliumatsetaat). Võib sisaldada derivaate: gluteeni sisaldavad teraviljad, sojaoad, piim.

TOITEVÄÄRTUS

TOITUMISE FAKTID päevane portsjon (1 kapsel)

Hericium erinaceus ekstrakt 500 mg

-millest polüsahhariide  150 mg